0 552 231 85 85 info@familacatering.com

  Hakkımızda

  20 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini temel ilkemiz edinerek,yemek ve hizmet sektöründe biz de varız dedik. FAMİLA CATERİNG 1997 yılından bugüne kalite ve lezzetten ödün vermeden hizmet sektörüne yönelik uzman ve eğitimli kadromuz ile mesleğimizi her gün geliştirerek ilerletme ilk hedefimizdir. En lezzetli ve en kaliteli yemeği ekonomik fiyata problemsiz servis olanaklarımızla sağlamaktayız.
  Vizyonumuz
  Kalitemizi ve güvenilirliğimizi korumak ve yükseltmek.

  Neden Famila Catering?

  Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda,kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan mönüler, mutfağımızda hazırlanarak,hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır.
  Gıda Mühendisimiz  tarafından,yemeklerin hazırlık aşamasından,üretim ve sevkiyat aşamasına kadar olan her basamakta,gerekli kontroller yapılarak,siz değerli müşterilerimize %100 gıda güvenliği sağlanmış ve lezzetli yemeklerimizi sunmaktayız.

  Hijyen & Kalite

  Üretim esnasında görevli personelimiz tarafından tüm  önemli koruyucu malzemeler (eldiven, maske, bone) kullanılmaktadır. Firmamız müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, modern araç ve ekipmanları ile yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır. Yemek üretiminde kullanılan tüm ürünler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe kalitesini ispatlamış firmalardan temin etmektedir.