0 552 231 85 85 info@familacatering.com

  Neden Famila Catering?

  Neden Famila Catering?

  Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda,kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan mönüler, mutfağımızda hazırlanarak,hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır.
  Gıda Mühendisimiz  tarafından,yemeklerin hazırlık aşamasından,üretim ve sevkiyat aşamasına kadar olan her basamakta,gerekli kontroller yapılarak,siz değerli müşterilerimize %100 gıda güvenliği sağlanmış ve lezzetli yemeklerimizi sunmaktayız.
  Talep edilen yemek menülerimizde daha önceden belirlenmiş olan ve her geçen  gün yenilenen lezzetlerle sizlerin personel yemek ihtiyacında duyulan sorunları ortadan kaldırıyoruz.
  Yemek menülerimiz aşağıdaki gibidir : (Bir kişilik yemek) A) Çorba B) Ana yemekler; (Et yemekleri, Sebze yemekleri, etli sebze yemekleri, bakliyat yemekleri) C) Yardımcı yemekler; (Pilav çeşitleri, Makarna çeşitleri, Mantı, Börek çeşitleri) D) Tatlı, Meyve, Salata, Turşu, Yoğurt, Meşrubat
  Beş ve altınıcı çeşitlerinize isteğe bağlı ve sabit olacak şekilde yardımcı yemeklerden ilavelerde bulunarak, günlük yemek menülerinizin çeşitlerini arttırıp daha zengin bir öğlen yemeği iş akışınızı personelinizin çalışma performansını arttırabilirsiniz.

  Hijyen & Kalite

  Üretim esnasında görevli personelimiz tarafından tüm  önemli koruyucu malzemeler (eldiven, maske, bone) kullanılmaktadır. Firmamız müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, modern araç ve ekipmanları ile yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır. Yemek üretiminde kullanılan tüm ürünler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe kalitesini ispatlamış firmalardan temin etmektedir.