0 552 231 85 85 info@familacatering.com

  Hizmetlerimiz

  Famila Catering olarak İstanbul Anadolu Yakası’ndaki iş yerlerine günlük tabldot yemek servisinin yanı sıra davet, organizasyon, piknik, kokteyl ve düğünlere toplu yemek üretimi hizmetiyle en özel günlerinizde sizin yanınızdayız.
  Müşterisine çözüm üreterek en iyi dönüş yapma hızına ve potansiyeline erişmiş olan firmamızda hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün düzenli bir şekilde planlanan yemek menüleri yer almaktadır. Hazırlıklar aynı gün içerisinde yapılarak özenle hazırlanmakta ve aradığınız lezzetler usta aşçılarımız tarafından en iyi şekilde sunulmaktadır.

  Taşıma Yemek Hizmeti

  İşyerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Bu durumda; depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz . Mutfağımızda pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz.
  Yemeklerimiz tam zamanlı ve birinci sınıf kalitede hazırlanmakta ve FAMİLA CATERİNG HİZMETLERİ ile en iyi şekilde sunulmaktadır.

  Hijyen & Kalite

  Üretim esnasında görevli personelimiz tarafından tüm  önemli koruyucu malzemeler (eldiven, maske, bone) kullanılmaktadır. Firmamız müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, modern araç ve ekipmanları ile yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır. Yemek üretiminde kullanılan tüm ürünler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe kalitesini ispatlamış firmalardan temin etmektedir.